Hakkımızda

ELAZIĞ AÇELYA ÇİÇEK & ÇİKOLATA

Açelya Çiçekçilik, 35 yıllık hizmet deneyimi ile siz değerli Elazığ halkını profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Açelya Çiçekçilik olarak 1980’den beri çiçek sektöründe perakende ve toptan satış yoluyla müşterilerine değer vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

En kaliteli çiçeklerimiz alanında profesyonel olan uzmanlarımız tarafından hazırlanır. Sipariş verdiğiniz ürünler %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yerine zamanında ulaşır. Çiçek modasına yön veren bir kuruluş olan Açelya Çiçek Evi, tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller gibi ürünleri sizlere zamanında ulaştırdığı için Elazığ’da 35 yıldır bu sektörün öncüsü konumuna gelmiştir.

Açelya Çiçekçilik olarak sitemizdeki tasarımlarımız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor.

Açelya Çiçekçilik, Türkiye’nin tüm illerine kaliteli çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteden asla ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyet garantisiyle ve güvenilir şekilde çiçek siparişlerinizi sizlere veya sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimiz

 1. Eşinize / Sevgilinize Özel Çiçek Çeşitleri

  Eşinize veya sevgilinize özel romantik çiçek çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 2. Evlilik Yıldönümü İçin Çiçek Çeşitleri

  İlişki ve evlilik yıldönümlerinin akla gelen ilk hediyesi elbette bir buket çiçektir. Yıldönümleri çiçek çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 3. Doğum Günü Çiçek Çeşitleri

  Sevdikleriniz ve yakınlarınızın doğum günü özel günlerine özel çiçek çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 4. İş Yeri Açılışı İçin Çiçek Çeşitleri

  İş Yeri açılışlarına özel çiçek çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 5. Nişan, Sünnet ve Düğünler İçin Çiçek Çeşitleri

  Sünnet, nişan ve düğünlere özel çiçek çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 6. Hasta Ziyareti İçin Çiçek Çeşitleri

  Hasta ziyaretlerinize özel çiçek çeşitleri için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 7. Kız İsteme Çiçek ve Çikolata Çeşitleri

  Söz, nişan, kız isteme gibi özel anlarınız için çiçek çeşitlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 8. Düğün / Gelin Arabası Süsleme

  Size özel, ilginç ve farklı araç süsleme tekniklerimizle en mutlu gününüzde bizi seçtiğiniz için asla üzülmeyeceksiniz.

 9. Bebek Görme / Baby Shower Etkinliği İçin Çiçekler

  Yeni doğumlarda bebek görme diğer adıyla Baby Shower diye bilinen etkinliklerinize özel çiçek çeşitlerimiz için bizimle hemen WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Deneyim ve Ürün Yelpazesinde Birinciyiz!

Açelya Çiçekçilik, Elazığ’daki sevdiklerinizi çiçekler ile buluşturuyor! Çiçek hayatın ta kendisidir. Bir kırmızı gülde saklıdır aşk, tutku, şehvet, sevgi, saygı, yüreklilik, çekingenlik, utangaçlık. Söylenemeyen sözlerin sahibi, dile getirilmeye çekinilen duyguların elçisi…

Elazığ’a çiçek göndermek, orada yaşayan sevdiklerinize duygularınızı ve sözlerinizi iletmek, Elazığ’da çiçekçi arayışınıza çözüm olmak için sizlerin ve sevdiklerinizin yanınızdayız. Geniş dağıtım ve servis ağımız ile tüm Türkiye genelinde en iyi çiçekçileri, yıl boyunca dilediğiniz an online (çevrimiçi) çiçek siparişi verip sevdiklerinizi gülümsetebilmeniz ve onların duygularına ortak olabilmeniz için hizmetinizde.

Tek yapmanız gereken Elazığ Açelya’ya çiçek siparişi vermek! Biz de en kaliteli ve en taze çiçek çeşitlerimizi dilediğiniz yere tam zamanında teslim edelim.

Anahtar Sözcükler: elazığ çiçekçi, elazığ çiçek siparişi, elazığ çiçek siparişi ver, elazığ çiçekçilik, elazığ çiçekçileri, elazığ gelin arabası, elazığ gelin arabası süsleme, elazığ açelya çiçekçilik, çiçekçi elazığ, elazığ da çiçek siparişi, elazığ çiçekçi adresleri, elazığ çiçekçi online, elazığ çiçek sepeti, elazığdaki çiçekçiler, elazığ çiçekçi numaraları, elazığ çiçekçileri, çiçek sepeti, elazığ’da cicekci

Kilometre Taşı

Firmamızın Kısa Tarihçesi

Mart 1985

Rızaiye Mahallesi, İnönü Caddesi İş Yeri Açılışı

Şubat 2020

Yunus Emre Bulvarı İş Yeri Açılışı

Sohbet Başlat
WhatsApp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?