elazığ çiçekçi, elazığ çiçek siparişi, elazığ çiçek siparişi ver, elazığ çiçekçilik, elazığ çiçekçileri, elazığ gelin arabası, elazığ gelin arabası süsleme, elazığ açelya çiçekçilik, çiçekçi elazığ, elazığ da çiçek siparişi, elazığ çiçekçi adresleri, elazığ çiçekçi online, elazığ çiçek sepeti, elazığdaki çiçekçiler, elazığ çiçekçi numaraları, elazığ çiçekçileri, çiçek sepeti, elazığ’da cicekci

ELAZIĞ AÇELYA ÇİÇEKÇİLİK

13958636701376394905divider line flowers roses pink bouquet-hi

Elazığ Çiçekçilik Sektöründe 35 Yıllık Tecrübe

01_hakkimizdaAçelya Çiçekçilik, 35 yıllık hizmet deneyimi ile siz değerli Elazığ halkını profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Açelya Çiçekçilik olarak 1980’den beri çiçek sektöründe perakende ve toptan satış yoluyla müşterilerine değer vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

En kaliteli çiçeklerimiz alanında profesyonel olan uzmanlarımız tarafından hazırlanır. Sipariş verdiğiniz ürünler %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yerine zamanında ulaşır. Çiçek modasına yön veren bir kuruluş olan Açelya Çiçek Evi, tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller gibi ürünleri sizlere zamanında ulaştırdığı için Elazığ’da 35 yıldır bu sektörün öncüsü konumuna gelmiştir.

02_hakkimizdaAçelya Çiçekçilik olarak sitemizdeki tasarımlarımız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor.

Açelya Çiçekçilik, Türkiye’nin tüm illerine kaliteli çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteden asla ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyet garantisiyle ve güvenilir şekilde çiçek siparişlerinizi sizlere veya sevdiklerinize ulaştırıyoruz.